Regulamin

1. Doba
W budynku obowiązuje doba hotelowa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
2. Zadatek
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku polegającego na przedpłacie pierwszego dnia pobytu. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu w całości. W przypadku rezygnacji z przyjazdu zadatek nie podlega zwrotowi.
3. Opłaty
Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna (w wysokości 5,40zł) pomniejszona o wpłacony zadatek pobierana jest w dniu przyjazdu, najpóźniej w dniu następnym.
W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi
4. Przepisy BHP
Goście korzystający z usług zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb właścicieli.
5. Miejsca ogólnodostępne
Korzystanie z kuchni i grilla jest bezpłatne, goście są zobowiązani do zachowania porządku i czystości w wyżej wymienionych miejscach.
6. Parking
Parking jest bezpłatny i niestrzeżony (monitorowany). Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
7. Cisza nocna
W budynku obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 6.00.
8. Palenie papierosów
Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na balkonach i na zewnątrz budynku.
9. W obiekcie zabronione jest:
• zakłócanie spokoju - zachowanie gości i osób korzystających z obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciele mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
• zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami) w pokojach bez zgody właścicieli
• chodzenie w butach narciarskich .
11. Odpowiedzialność
Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych budynku powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.
12. Klucze
Gość otrzymuje zestaw kluczy: do drzwi wejściowych i drzwi do pokoju. Między godziną 22.00-7.00 główne drzwi wejściowe będą zamknięte. W przypadku zgubienia klucza gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości ceny dorobienia nowego.

Adres

ul. Jastrzębia 4
33-380 Krynica Zdroj

Dane Kontaktowe

tel: 18 471 2156
kom. 887 364 275
recepcja@mirarosa-krynica.pl

Inne Media

facebook
instagram
google+

© Mirarosa - All Rights Reserved