Aktualności - zobacz co w "trawie piszczy"

Jesienią Krynica nie zwalnia tempa. Czekają cię liczne imprezy i wydarzenia. Zapoznaj się z ich kalendarzem...

W dniach 16 – 17 września 2017 zapraszamy miłośników kolarstwa oraz fanów Rafała Majki do udziału w niepowtarzalnej imprezie kolarskiej dla amatorów: "Majka Days". To wyjątkowy wyścig, któremu patronuje sam Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro - Rafał Majka. Beskid Sądecki po którym przebiegać będą wyznaczone trasy to idealne miejsce do jazdy na rowerze oraz do sprawdzenia swoich umiejętności. Będzie to jedyna okazja w roku, aby wziąć udział w amatorskim peletonie kolarskim i stanąć na starcie razem z najlepszym "góralem" dwóch ostatnich edycji Tour de France...

Jak mówi przysłowie: "Piotr i Paweł tak na niby sieją w lesie pierwsze grzyby". Jak sami mieliśmy okazję się przekonać, choć lato dobiega końca, w naszych okolicznych lasach sezon na grzyby nadal trwa. Grzybobranie to idealna forma wypoczynku dla tych którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Własnoręcznie zebrane grzyby cieszą najbardziej. Oczywiście zbierajmy tylko te gatunki, które znamy i których jesteśmy pewni.    

Lato powoli dobiega końca, rozpoczął się nowy rok szkolny a to oznacza że nadchodzi jesień. Jeśli ta pora roku kojarzy się Wam tylko ze słotą i szarością to nic bardziej mylnego. Przed nami najbardziej kolorowa pora roku - złota, polska jesień. My zdecydowanie polecamy jesień w górach! Aktywny wypoczynek w górach przynosi wiele korzyści. Góry działają kojąco na organizm, odstresowują, wyciszają i dotleniają a jesienią dostarczają zapierające dech w piersiach górskie panoramy pokryte czerwienią, złotem i brązem. Złota polska jesień to czas, kiedy można uchwycić najpiękniejsze, górskie widoki.
Spędzając jesień w Krynicy Zdroju czeka Cię również mnóstwo atrakcji. Jesienne spacery poprawią twoją kondycję, dotlenią organizm i pozwolą w naturalny sposób podnieść hormony szczęścia. Świeże powietrze w górskich pasmach sprzyja dobremu samopoczuciu. Wybierając za cel podróży Krynicę Zdrój dostajesz również łatwy dostęp do leczniczych wód mineralnych, regionalnej kuchni oraz lokalnej kultury. Jesienią możesz skorzystać z szerokiej oferty wydarzeń kulturalnych: koncertów, występów i festiwali.

Do zobaczenia w Krynicy Zdroju!

Adres

ul. Jastrzębia 4
33-380 Krynica Zdroj

Dane Kontaktowe

tel: 18 471 2156
kom. 795 155 766
recepcja@mirarosa-krynica.pl

Inne Media

facebook
instagram
google+

© Mirarosa - All Rights Reserved