Aktualności - zobacz co w "trawie piszczy"

Jesienią Krynica nie zwalnia tempa. Czekają cię liczne imprezy i wydarzenia. Zapoznaj się z ich kalendarzem...

Jak mówi przysłowie: "Piotr i Paweł tak na niby sieją w lesie pierwsze grzyby". Jak sami mieliśmy okazję się przekonać, choć lato dobiegło już końca, w naszych okolicznych lasach sezon na grzyby nadal trwa. Grzybobranie to idealna forma wypoczynku dla tych którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Własnoręcznie zebrane grzyby cieszą najbardziej. Oczywiście zbierajmy tylko te gatunki, które znamy i których jesteśmy pewni.    

Jesienią zapraszamy na wypoczynek w górach. Jeśli ta pora roku kojarzy się Wam tylko ze słotą i szarością to nic bardziej mylnego. To najbardziej kolorowa pora roku - złota, polska jesień. My zdecydowanie polecamy jesień w Krynicy Zdroju! Aktywny wypoczynek w górach przynosi wiele korzyści. Góry działają kojąco na organizm, odstresowują, wyciszają i dotleniają a jesienią dostarczają zapierające dech w piersiach górskie panoramy pokryte czerwienią, złotem i brązem. Złota polska jesień to czas, kiedy można uchwycić najpiękniejsze, górskie widoki.
Spędzając jesień w Krynicy Zdroju czeka Cię również mnóstwo atrakcji. Jesienne spacery poprawią twoją kondycję, dotlenią organizm i pozwolą w naturalny sposób podnieść hormony szczęścia. Świeże powietrze w górskich pasmach sprzyja dobremu samopoczuciu. Wybierając za cel podróży Krynicę Zdrój dostajesz również łatwy dostęp do leczniczych wód mineralnych, regionalnej kuchni oraz lokalnej kultury. Jesienią możesz skorzystać z szerokiej oferty wydarzeń kulturalnych: koncertów, występów i festiwali.

Do zobaczenia w Krynicy Zdroju!

Adres

ul. Jastrzębia 4
33-380 Krynica Zdroj

Dane Kontaktowe

tel: 18 471 2156
kom. 795 155 766
recepcja@mirarosa-krynica.pl

Inne Media

facebook
instagram
google+

© Mirarosa - All Rights Reserved